Buradasınız : Ana Sayfa // Ayakkabı Modelleri // TÜM DJEEP AYAKKABI MODELLERİ ARTIK PARMAĞINIZIN UCUNDA!

TÜM DJEEP AYAKKABI MODELLERİ ARTIK PARMAĞINIZIN UCUNDA!

Kalite, şıklık ve rahatlığı ön planda tutan Djeep ayakkabı modellerini artık online olarak da satın alabileceksiniz.

Yüzlerce ayakkabı markasını yapısında bulunduran ve Private Shopping kanalını en iyi şekilde kullanan zizigo.com’ dan artık Djeep ayakkabı modellerini 365 gün iade garantisi ile satın almak çok kolay.

Tasarım ve kullanılabilirlik açısından oldukça iddialı olan zizigo.com, Djeep ayakkabı ürün gruplarıyla hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye almanın keyfini yaşayabilirsiniz.


Tüm sipariş ve iade işlemlerinde ücretsiz kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz. Zizigo bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelip, değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz ürünleri teslim alabiliyor.
Müşterilerin her türlü sorusuna ve sorununa çözüm bulmak amacıyla oluşturulan müşteri hizmetleri hattı ile zizigo.com’da yaşanabilecek aksaklıklar hızlı ve kolayca aşılabiliyor.

Djeep’in seçkin ayakkabı modelleri, Zizigo’ya özel fiyatlar ile satışa sunuluyor.
El emeği ile üretilen, tabanı doğal kauçuktan hazırlanan, nubuk ve deri kullanılan Djeep’ in klasik grubunda ki ayakkabılar, şıklığı ile fark edilmek isteyen bay ve bayanlar için, Djeep’ in comfort tasarımları ise spor tarzından uzaklaşmak istemeyenler için ideal modeller içeriyor.
Djeep’i diğer markalardan ayıran en önemli özellik ise, özel tasarımlı çikolata kokulu tabanları ve bağları çevreleyen kapsüllerin altın suyuna batırılarak üretilmesi…

Keyifle online alışveriş yapmanın rahatlığını Zizigo’da yaşayın.

www.djeep.com.tr

www.zizigo.com

İlgili yazılar

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

*

Theme by Moda trendleri
SiteMap Domain Diziler